Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.08.2020 9:49:51

Každý politik by měl být hodnocen podle toho, co pro občany dokázal prosadit

Každý politik by měl být hodnocen podle toho, co pro občany dokázal prosadit

Hodnotiti politiky podle jejich skutečně vykonané práce a nikoliv podle jejich placené PR je nejen složité, ale i časově náročné. Nicméně pro občany je nezbytné, aby vyhodnotili, který politik hájil a hájí jejich oprávněné zájmy.

Blíží se volby do zastupitelstva Zlínského kraje a také do Senátu ve volebním obvodu číslo 81. Jsem toho názoru, že by nezávislá média a zejména občané měli zhodnotit kandidující podle toho, co který politik dokázal pro občany prosadit. A také podle toho, co chce nadále pro své spoluobčany vykonat a prosazovat.

Když každodenně chodím vůkol bývalé věznice, tak se ptám, proč již není zahájena její rekonstrukce a proč se její stav ještě zhoršil. Před lety jsem varoval, že bezmezná a bezpředmětná kritika pana premiéra a jeho vlády ze strany pánů starosty a senátora způsobí vrácení celé kauzy revitalizace bývalé uherskohradišťské věznice deset let zpátky. A při pohledu na současný stav jsem měl pravdu. Tak jako je skutečností, že naše město i region se potýká s nedostatečnou podporoou svých investic. Prostě proto, že pan starosta a zároveň poslanec útočí na vládum kde se dá i nedá.

Je opravdu pro občany našeho regionu důležitější sklenička vína na kole než zvýšení minimální mzdy a penzí či zachování kvality a dostupnosti veřejných služeb? A co podpora podnikání za všech okolností, včetně těžby štěrkopísku na úkor kvalitních zdrojů pitné vody na uherskoostrožsku?

Nebo snad životní prostředí má jít na vedlejší kolej jenom proto, že výstavba nové spalovny nebezpečného zdravotnického materiálu má přinést miliony korun do naší nemocnice?

A takových otázek existuje spousta, které souvisejí s prosazováním zájmů mých spoluobčanů. Nechť si každý občan na takto položené otázky zodpoví pravdivě sám a poté ve volbách rozhodne

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama