Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.09.2020 6:20:06

Nemíním sedět na dvou židlích

Nemíním sedět na dvou židlích

Za své působení v politice jsem dokázal, že vždy dodržím své slovo. Prostě tak jako všichni zaměstnanci mají svoji práci a té se věnují. Tak i politik by se měl na 100% věnovat zastupování občanů. Den nmá přece pro každého 24 hodin.

SRDCEM A ROZUMEM

Lepší budoucnost našich dětí a vnoučat

Nemíním sedět na dvou židlích

V minulosti jsem potvrdil, že jsem se poslanecké práci věnoval naplno a tak v případě mého zvolení budu senátorem na plný úvazek. Nejsme ani starosta, ani podnikatel, ani ředitel nemocnice. Vždy jsem odmítal a odmítám sedět na dvou židlích.

Pro zlepšení jména Senátu v očích veřejnosti je třeba daleko více pracovat ve prospěch svých spoluobčanů a svého regionu, který zastupuji. Pro mne je Moravské Slovácko a Horňácko srdeční záležitost. Proto chci spoluobčanům pomoci ke zvýšení kvality jejich života. Tak jako jsme to dělal v minulosti jako zastupitel města i jako poslanec.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama