Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.12.2021 20:33:00

Opět budeme tam, kde jsme nyní

Opět budeme tam, kde jsme nyní

Komentář na facebookovém profilu ke kandidátům do vedení strany

 Na jednu stranu je chválihodné, že se o pozici předsedy a místopředsedů sociální demokracie hlásí tolik kandidátů. Na straně druhé to skrývá velký problém, že opět dojde k personálnímu střetu na Sjezdu ČSSD a k výměnnému obchodu s funkcemi. Takže budeme opět tam, kde jsme nyní.

Předně, volba předsedy i jednotlivých místopředsedů by měla být formou referenda všech členů ČSSD. To aby se omezily zájmy jednotlivých krajských organizací. A za druhé, vítězem by měl být opravdu člověk s důvěrou, odborně i politicky na úrovni a morálně pevný.

Měřit úspěšnost kandidáta pouze tím, že byl zvolen starostou nějaké obce či města, a to ještě nikoliv pod praporem ČSSD, je tristní. I na profesionálního politika je třeba mít životní a politické zkušenosti.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama