Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25. 9. 2018 10:28:47

Podpora a zlepšení života občanů města

Podpora a zlepšení života občanů města

Občané s trvalým pobytem v Uherském Hradišti financují veřejné služby ze svých daní a proto je třeba je podpořit Máme jasný a reálný plán jak na to.

 

             Podpora a zlepšení života          občanů města

Naší dlouhodobou je zlepšení života občanům města, kteří ze svých daní financují veřejné služby. Zároveň trpí zhoršeným životním prostředím a dopravní zátěží ve městě. S tím souvisí i negativní demografický vývoj, na který zodpovědní komunální politici musejí reagovat.

Chceme obnovit výstavbu městských bytů, zejména pro mladé a seniory. Bylo by dobré, ve spolupráci s bytovými družstvy, obnovit družstevní bytovou výstavbu.

Chceme nejen finančně podpořit obyvatele města s trvalým pobytem, ale zároveň hodláme motivovat občany města k cestám s MHD. Proto zavedeme zlevněné jízdné MHD, kdy občané ušetří 500 Kč ročně. Zvýšíme finanční příspěvek na narozené dítě ve městě. Uvažujeme o snížení či zrušení poplatků za psy a o zvýhodnění separace sběru TKO.

Chceme více zeleně a méně betonu ve městě, zlepšíme péči o zeleň a zvýšíme investice k ochraně a k obnově vodních zdrojů i k využití dešťových vod ve městě. Je třeba realizovat dopravní stavby, důležité pro rozvoj města a potřebné ke snížení dopravního zatížení.

1 pro Vás

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout