Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • Uherské Hradiště
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.10.2017 12:14:37

Sociální demokraté drží své slovo a hájí zájmy občanů

Sociální demokraté drží své slovo a hájí zájmy občanů

ČSSD je nejstarší politickou stranou v naší zemi. Její základní cíle jsou zachování svobody, rozvoj demokracie, rozšíření solidarity a spravedlnost pro všechny občany České republiky.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

ČSSD v příštím roce oslaví 140. výročí svého vzniku. Tudíž je bytostně svázána s našimi, zejména novodobými dějinami a s vývojem naší společnosti. Tři naše vlády v letech 1998-2002, 2002-2006 a 2013-2017 dokázaly, že umí nejen napravit chyby předchozích pravicových vlád, ale že umí držet své slovo a splnit to, co slíbily. A pokud se ne vše podařilo na sto procent, nebylo vinou sociálních demokratů, ale neochotou koaličních partnerů.   

Sociální demokraté zrušili poplatky ve zdravotnictví, snížili DPH na léky a zastavili jsme připravovanou privatizaci nemocnic. Zvýšili jsme minimální mzdu a platy zaměstnanců veřejného sektoru. Snížili jsme daně pro rodiny s dětmi, obnovili porodné na druhé dítě, podpořili jsme zvýšení kapacit MŠ a podpory pro sportování mládeže.

Prosadili jsme lepší systém valorizace penzí, zohledňující celou inflaci. Pracující důchodci získali zpět slevu na dani a prosadili jsme mimořádný příspěvek 1200 Kč každému důchodci. Pro lidi se zdravotními problémy jsme zvýšili příspěvek na péči.  Prosadili jsme zákon o prokazování původu majetku, daňovou Kobru a řadu opatření proti korupci a daňovým únikům. Zároveň podporujeme hospodářský růst, konkurenceschopnost a podnikání.

Jsme šestá nejbezpečnější země na světě a v rámci Evropské unie máme nejnižší míru nezaměstnanosti. Obnovili jsme výstavbu nových silnic a zrychlili modernizaci dálnic a rychlostních komunikací. Snižujeme státní dluh, zvyšujeme výběr daní a hájíme zájmy většiny občanů. Naším cílem je zvyšování životní úrovně občanů České republiky.

Vážíme si Vaší důvěry, protože ČSSD bude nadále prosazovat spravedlivý a realistický program, který myslí na zaměstnance, rodiny s dětmi, seniory i drobné podnikatele. Jsme si vědomi i chyb, které jsme neúmyslně udělali a snažíme se je napravit. Přijďte proto 20. a 21. října k volbám a podpořte stranu, která je tady s Vámi a která je tu pro Vás. Podpořte svobodu, demokracii a solidaritu. Podpořte sociální demokraty na kandidátce číslo 4. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout