Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.02.2021 22:09:00

V české politice neví pravá ruka, co dělá levá. O mozku ani nemluvě

V české politice neví pravá ruka, co dělá levá. O mozku ani nemluvě

Komentář na facebookovém profilu k aktuální situaci na politické scéně

 Mrzí mne, že se opět potvrdla má předtucha, že ČSSD opět prokáže svoji zbabělost a licoměrnost, a podpořila rozpočtový schdek 500 miliard korun. Přece jasně a logicky kritizovala pravicový daňový balíček. Tohle přece není srozumitelná politika. Toto není cesta k obnovení důvěryhodnosti sociální demokracie. Jdeme cestou "košile bližší než kabát", na což dlouhoodbě doplácíme. Opravdu nás oportunní politika zachrání před potupnou porážkou?

V české politice se neví, co dělá levá a pravá ruka. O mozku ani nemluvě. Den poté, co poslanecká sněmovna odsouhlasila pandemický zákon a omezila platnost nouzového stavu do data účinnosti tohoto zákona, Senát podal podání k Ústavnímu soudu ČR ke zrušení nouzového stavu. Nejenže zase bere ÚS za třetí komoru parlamentu, ale zároveň ukazuje, jak je na tom špatně celá česká politická scéna a že existují rozpory mezi poslanci, senátory a hejtmany, a to uvnitř té které pravicové politické strany. Jak se v tom má vyznat široká veřejnost, je otázkou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama