Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.08.2020 8:08:11

Vraťme kraji dobrého hospodáře aneb pravice zklamala

Vraťme kraji dobrého hospodáře aneb pravice zklamala

Pokud hodnotíme výsledky práce současné pravicové koalice ve Zlínském kraji, lze řící, že tito politici promrhali 4 roky a nepokračovali v dříve naplánovaných a odsouhlasených invetsičních akcí.

 Vraťme kraji dobrého hospodáře

Současná pravicová koalice ve Zlínském kraji by měla skládat své účty veřejnosti. Přesto, že došlo k navýšení příjmů Zlínského kraje každoročně o 1 miliardu korun, nevidím žádné důležité investice, které by zlepšily život občanům našeho kraje. Naopak se řada připravovaných investic zastavila a nerealizovala (např. nová interna v Baťově nemocnici).

Pokud si ČSSD vzala úvěr u Evropské investiční banky, pak tyto peníze byly použity na investice ve výši 6 miliard korun do zdravotnictví (Uherské Hradiště, Vsetín), na výstavbu nových domů pro seniory (Luhačovice, Valašské Meziříčí, Vsetín), na opravu silnic a mostů apod. A přesto, že v minulém období byl snížen podíl příjmů kraje na RUD, sociální demokraté předávali Zlínský kraj s přebytkem 1 miliarda 750 milionů korun.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama