Ing. František Laudát

Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.10.2021 9:09:00

Copak, copak, Václave?

Copak, copak, Václave?

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě exprezidenta Klause v nemocnici u Miloše Zemana

 Když na jaře propukla aféra účast ruských agentů na explozích ve Vrběticích, spěchal Václav Klaus starší do Lán, aby věc projednal se Zemanem. Následně v Blesku naznačil Zemanův postoj a stalo se. Zeman posloužil ruským dezinformátorům na jedničku. Teď se zase ometá kolem chorého Zemana v nemocnici. Prý ze soucitu, aby se tam necítil tak sám, jak se údajně cítí. To je ovšem tvrzení ve zjevném rozporu s prohlášením Zemanové, jak svého manžela vroucně miluje. A pokud někdo někoho miluje, předpokládám, že ani jeden z nich není sám a opuštěný. Navíc si myslím, že hradní gang Zemanovi příliš soukromí nedopřeje.

A ještě něco mě zaujalo. Klaus nechápe tu nenávist, která se vůči Zemanovi zvedla. Tak

1. žádný prezident po roce 93 nebudoval svoji politickou kariéru na pomluvách, vulgaritě, lhaní a nenávisti, jako Zeman, a ono přece jen asi často platí, že kdo seje vítr, sklízí bouři.

2. jestli z někoho aktuálně vyhřeznul výron nenávisti, doporučoval bych Klausovi věnovat pozornost výroku svého syna směrem k předsedovi senátu Vystrčilovi.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama