Ing. František Laudát

Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.02.2020 13:17:00

Ječel o Matrixu, teď má v Brně Stoku

Ječel o Matrixu, teď má v Brně Stoku

Komentář na facebookovém profilu ke korupční aféře v Brně

 Až neuvěřitelně v naší politice platí slogan, že "kdo s čím zachází, tím taky schází". Do puntíku se to Babišovi začíná naplňovat v moravské metropoli. Kolikrát jsem slýchával z Babišových úst slovo matrix. A teď?

Seznam.cz se tam dostal k materiálům o policejní akci s příznačným názvem Stoka. A stoka to je veliká. Jmény korupčníků, ANO funkcionářů a dokonce dvou zákonodárců se to tam hemží. Leccos odhalily odposlechy schůzek v Sushi Tanuki, dále se policisté leccoss dověděli po prolomení pomocí Threema kódovaných telefonů, a tak Liškutinovi, Dvořáčkovi, Malé i Malému, Staňkovi i Trunečkovi, Samanu El-Talabanimu a hlavně Švachulovi asi do zpěvu není.

Vyznat se ale v tom, kdo už je obviněný a kdo ještě ne, je těžké. Množina účastníků brněnského klondajku je větší než obvyklá. Čau lidi.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama