Ing. František Laudát

Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,36. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.05.2019 13:27:00

Kdoví, jestli Jie ještě žije

Kdoví, jestli Jie ještě žije

Komentář na facebookovém profilu k Zemanovu lobbování za české firmy.

Zeman: "jsem lobbista za české podniky". Laudát: "houby s octem": nevím, jak jinde v českých krajích, ale u nás na Vysočině bylo synonymem ke slovu kulový také heslo houby s octem (říkalo se s voctem), potom občas i slova, která nechci na síti psát. To je moje reakce na Zemanovu sebechválu při návštěvě Maďarska. Být podnikateli, tak si dám velký pozor na Zemanova moudra a doporučení s ekonomickými dopady. Pominu všeobecně známé karamboly s PPP výstavbou dálnice D47, "privatizaci" (spíš výprodej) strategických českých firem apod. 
Ale pokud se týká zahraničí - jako by ještě nestačil bankrot slibovaných čínských investic, několik zahučených českých investic garantovaných státem v Rusku (apropó - slyšel někdo, jestli zabrala přímluva Zemana u Putina, aby nám je zaplatili? Nikde se o tom už nepsalo). No a teď nahání české podnikatele, aby se podíleli na výstavbě jaderné elektrárny Rosatomem v Maďarsku. Poslední informace v médiích před měsíci hovořily o tom, že se realizace protahuje, že Maďaři už platí a nic. Největším počinem posledních Zemanových ekonomických misí je tedy zjištění, či spíš ujištění, že jeho čínský poradce JIE JEŠTĚ ŽIJE. Tak alespoň nějaký nehmatatelný výsledek. Nehmatatelný, protože šlo o nehmotné tvrzení čínské strany. Fyzicky osobu Jie neukázali. Tak kdoví, jestli Jie ještě žije. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama