Ing. Ivo Bárek

Pokračujme společně
  • Vyškov
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

16.06.2017 11:22:52 - Družice

Odchází socani, jak tvrdí Veleba?

,,je zde situace, že socani to dovedli, kam to dovedli a jsou tu konkrétní senátoři, kteří by k nám mohli přejít.." Vy o tom něco víte? Jak vnímáte změny ve straně? Já dost dobře nechápu, jak mají straně pomoci. Kdybyste aspoň nasadili někoho nového

Odpověď

21.06.2017 10:30:44 - Ing. Ivo Bárek
 Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz i názor. Je vidět, že kampaň před volbami je v plném proudu. Já tedy nic o tom, že by někteří senátoři za ČSSD zvažovali nějakou změnu dresu, nevím. Pokud tomu tak je, bude tedy asi nejlepší, když se, prosím, poptáte přímo u pana senátora Veleby.

Změny ve vedení ČSSD, jejich důvody a očekávání, byly v médiích mnohokráte ze strany vrcholných představitelů ČSSD, včetně pana premiéra Sobotky, sděleny. Jako předseda strany, která ve prospěch občanů odvedla ve vládě velmi dobrou práci, kdy splnila velkou většinu svého volebního programu, nebyl oprávněně spokojen se stavem a vývojem před blížícími se volbami do PS a reagoval na to touto cestou. Vnímám to tak, že v této situaci bylo třeba učinit nějaké kroky, které by měly směřovat ke zlepšení situace uvnitř strany i v oblasti volebních preferencí.