Ing. Jan Sobotka

  • BPP
  • Trutnov
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.02.2020 18:41:00

Pro radost ze sportu

Pro radost ze sportu

Nadělíme skateboardistům nové sportoviště. Vrchlabští radní ho schválili v ceně necelých pět milionů korun.

Bylo hodně očekávané a živě diskutované. Téma rezonovalo mezi příznivci. Rozhodnutí předcházela dlouholetá diskuse s komunitou lidí, kteří se sportu ve skate parku věnují. Nyní je naprojektován. Návrh vzešel od firmy, která ho bude realizovat. 

Provedením z vysoce kvalitního hlazeného betonu, s prvky se zaoblenými rohy, aby kolečka nevázla nebo nezadrhávala, vytvoří dokonale rovnou plochu, která prý bude tím nejlepším, co je v této branži t.č. na trhu.

Protože jízda na skateboardu vytváří jistý stupeň hluku, vymýšleli jsme místo kam park umístíme. Dospěli jsme k závěru, že výborné sportoviště bude v těsné blízkosti areálu fotbalového hřiště, od obchvatu mezi cyklostezkou a fotbalovým stadionem. Zdejší trojúhelník pozemku za plotem byl dosud nevyužitý. A právě sem je skate park naprojektován.

Uživatelé přislíbili, že ho vezmou do své správy a budou se o něj sami starat. Mám z toho radost. Městu vznikne nové sportoviště, a tak se rozšíří nabídka určité skupině lidí pro sportovní vyžití. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama