A vy jste snad žádné vyšetřovací komise nezřizovali?
Podle mě jsou k ničemu, to ano, ale jde o princip. Jestli, jak to bývá, nekritizujete jiné za něco, co jste sami dělali.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
mamlas, Gabriela Šťastná, sochorar, jfav, Mezek Franta, Mezek Franta, tomsik1, lanomadabianca, Rebel Dandy, Jirk@, hicotea, Regionalista, Hynes, Kapr 1, Vohrik, Salík, ladahu, shiftalt01





