Ing. Jan Zahradil

Řekněme NE evropské federaci!
  • ODS
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.06.2021 8:38:00

Teď si z nouze hraje na disidenta. Chucpe

Teď si z nouze hraje na disidenta. Chucpe

Komentář na facebookovém profilu k šachové partii ve vedení pražské pobočky ČSSD a roli bývalého ministra Tomáše Petříčka.

Rvačka “přátel” o místa na pražské kandidátce, kde ČSSD stejně nemá šanci, je absurdní. Ještě absurdnější ale je, když morálního arbitra tomu chce dělat loutka jednoho z někdejších stranických bossů, která sama po svém nástupu na MZV rozdávala na povel trafiky spolustraníkům jak na běžícím páse. Ani to však panu exministrovi nakonec nebylo nic platné: holt zcela špatně odhadl svou vnitrostranickou pozici a pustil se do nerovného boje, který samozřejmě prohrál. Takže teď si z nouze hraje na disidenta. Chucpe.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama