Ing. Jan Zahradil

Řekněme NE evropské federaci!
  • ODS
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26. 12. 2019 16:06:23

Zatím evropští environmentalisté nezaznamenali český kapří masakr

Zatím evropští environmentalisté nezaznamenali český kapří masakr

Komentář na facebookovém profilu ke zprávám o dopadu Vánoc na životní prostředí

A máme to tady.

Ty zpropadené Vánoce ruinují planetu a jsou prý “environmental disaster” (viz). Jí se moc masa, používá se moc nerecyklovatelného balicího papíru, kupuje se moc hraček z Číny a taky se moc cestuje atd.

A jestli máte umělý vánoční stromek (neznám nikoho takového), musíte ho používat aspoň 10 let za sebou, protože jeho výroba zanechává velkou uhlíkovou stopu. Použití opravdových vánočních stromků zase plundruje evropské lesy. Zatím evropští environmentalisté nezaznamenali český kapří masakr, ale to je jen otázka času.

S tím se musí něco udělat! Což takhle zařadit měření vánočních emisí CO2 do European Green Deal? A jestli 3 roky za sebou emise neklesnou pod nějakou arbitrární hodnotu, přijmout na to třeba nějakou směrnici...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama