Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.

  • KSČM
  • Teplice
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

9. 5. 2012 10:00:00 - iveta.dubinova

levne jidlo v poslanecke snemovne

No,vase odpoved,jako od komunistickeho europoslance,ktery tam ma dovolenou,se dala ocekavat.Ano,pri vasemplatu pul mega mesicne ,vam to pripada normalni,stydte se vsichni!!

Odpověď

14. 4. 2014 10:10:27 - Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.
Vážená paní  Iveto. Nevím odkud jste a nemám vůbec tušení, kde berou poslanci půl mega. Doporučuji Vám přijet do Štrasburku. Pokud budu opět zvolen, velmi rád Vás vezmu do poslanecké kantýny a umožním Vám vychutnat jak říkáte nízké ceny. Pokud jde o jídlo v poslanecké sněmovně, potom, pokud vím,  tzv. hotovky stojí zhruba stejně jako hotovky ve venkovské hospodě, jenom velikost porce je menší. Mohu se ale mýlit, protože v poslanecké sněmovně obědvám nebo večeřím velmi zřídka a ceny v různých obcích se liší. 
Jinak velmi rád využiji Vaše jistě široké znalosti cizích jazyků i detailů různých druhů dopravy, protože zřejmě máte velmi přesné představy o činnosti poslanců v Evropském parlamentu. Až se budete připravovat na cestu do Štrasburku, najděte si prosím cca 40 materiálů, kterými se v současné době na výboru pro dopravu a cestovní ruch zabýváme a nezapomeňte si zopakovat odborné názvosloví. Pro začátek stačí v angličtině a v němčině. Na spolupráci se těším, protože erudovaných a jazykově zdatných odborníků je stále nedostatek.