Ing. Jaroslav Bradáč

  • Karlovarský kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

31. 7. 2016 20:42:55

Také v Karlovarském kraji podala Koalice SPD a SPO společnou kandidátku.

Také v Karlovarském kraji podala Koalice SPD a SPO společnou kandidátku.

Ve středu 27. července podal pověřený zmocněnec společnou kandidátku za Koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a Strany Práv Občanů pro volby do Zastupitelstva Karlovarského kraje.

Společným lídrem a kandidátem na hejtmana kraje je navržen Ing. Jaroslav Bradáč ze Skalné, člen SPO. Jako bývalý radní Karlovarského kraje a dlouholetý člen rady města Skalná nabízí své zkušenosti a znalosti, získané  při práci pro občany kraje  i města.

Na dalších místech kandidátky jsou navržení mladí lidé , kteří mají chuť a opravdový zájem poskytnout své odborné znalosti pro správu veřejných  věcí. Jako např. Karla Maříková z SPD,   Michal Šťovíček z SPD,  Iveta Drobná z SPO , Pavel Domalip z SPD , Tomáš Šmat z SPO. Jejich odborné znalosti  a profesní složení  z oblasti zdravotnictví, školství, ekonomiky. A také z nejrůznějších samostaných živností , kde se každý  musí ohánět sám za sebe. Dávají tím záruku odbornosti pro práci krajského zastupitele. Na společné kandidátce jsou navržení  učitelé , právníci i technici, a v neposlední řadě i řemeslníci a pracovníci ve službách.  Všichni bez rozdílu jsou připravení pracovat pro svůj Karlovarský kraj.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout