Ing. Jaroslav Holík

  • SPD
  • Zlínský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,8. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

20.11.2015 9:39:50 - IvanaBe

víte že bratr pana Pelikána je velmi aktivní muslim ?

Vážený pane Holík, víte o tom, že starší bratr pana Pelikána , pan Petr Pelikán, je velmi aktivní muslim, zastupující v ČR jako konzul muslimský stát Sudán ? A že v tisku prohlašuje, že řezání hlav Američanům je banalita ? A že ho v jednom článku označují nejen za muslima, ale i za islamistu ? A ministr Pelikán teď vyhrožuje těm, kdo demonstrují proti islamizaci a bojí se atentátů !!! to je absolutní střet zájmů, pan Pelikán na pozici ministra nezastupuje občany ČR, ale dělá kroky směřující k podpoře jeho bratra , potažmo islámu v ČR !!!
Podívejte se na http://www.reflex.cz/clanek/komentare/58529/jiri-x-dolezal-islamista-v-ceske-televizi-jen-mu-urizli-hlavu-a-co-jako.html , je to tam popsáno, a jsou i další odkazy na webu na tohoto českého muslima, bratra ministra spravedlnosti... Je tu česká vláda pro české občany nebo pro islamizaci ČR ? S pozdravem Ivana Berkova

Odpověď

26.11.2015 9:49:23 - Ing. Jaroslav Holík
Nepatřím k obdivovatelům islámu. Jsem však demokrat. Pokud jistá skupina obyvatel planety, ve vlastní zemi, kde má tradici, islám uctívá, toleruji to. Zásadně nesouhlasím s importem islámu do zemí, kde  místní lidé mají svoji tradiční kulturu a vyznání.

Nehodlám komentovat postoj pana Petra Pelikána. Daleko víc mne znepokojují názory jeho bratra, který zastává post ministra spravedlnosti. Spravedlnosti, ale pro koho? Pro naše občany, kteří tento stát vybudovali, nebo pro bezpočetní skupiny, které přichází směnit  evropské sociální výhody za své vyznání? Svým výrokem, že odpůrci islámu by měli být trestně stíhání pro mne pan Pelikán přestal být ministrem. Cítí nějakou odpovědnost k zemi, kde vyrostl, kde získal vzdělání, k zemi, kterou reprezentuje?

Jaroslav Holík