Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová

  • ANO 2011
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.09.2021 14:01:00

Budu za nápravu školního stravování dál bojovat

Budu za nápravu školního stravování dál bojovat

Komentář na facebookovém profilu ke školnímu stravování v Benešově.

Máme za sebou už pár týdnů nového školního roku, a tak jsem se zajímala o to, jak pokročila pracovní skupina v šetření ohledně kvality školního stravování u nás v Benešově. Zápis z posledního jednání komise nám byl předložen na posledním jednání zastupitelstva 13. 9. 2021.

Obsah mne však značně zklamal a myslím, že nebudu jediná. Neobsahuje žádná konkrétní opatření, nebo termíny. Děti už chodí do školy a skupina teprve plánuje, že udělá průzkum spokojenosti? Myslím, že "průzkum spokojenosti" proběhl u strávníků zcela nedobrovolně na konci minulého školního roku. 

Podle všeho se v jídelně vaří podle stejných pravidel, jaká platila na začátku léta. K celému problému se měla komise sejít podle posledního zápisu, cituji: "na konci srpna, nejpozději v první polovině září" a řešit alespoň průzkumy spokojenosti a vyvodit z nich snad i nějaké závěry. Informaci o tom, že by se skupina do 13. 9. 2021 sešla, jsme jako zastupitelé nedostali a obávám se, že k dalšímu setkání do té doby nedošlo. První polovina září je pryč a já se skutečně začínám obávat toho, že někdo chce, aby celá záležitost jak se říká "vyšuměla". 

Ptala jsem se na stav věcí na zastupitelstvu, ale nebylo mi odpovězeno. Mohu vás ujistit, že budu za nápravu školního stravování dál bojovat a nenechám toto téma usnout, dokud se věci nezmění. Jde přeci o zdraví našich dětí. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama