Ing. Jiří Hlavatý

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

12.05.2015 16:44:10 - brain

Babiš

Jsem přesvědčen, že svého postavení nezneužívá,“ řekl senátor k otázce, zda si myslí, že Babiš zneužívá své postavení a dochází tak ke střetu zájmů. Lidi, kteří volili ANO, to podle jeho názoru nezajímá. Hlavatý tak označil hlavně novináře za ty, kteří se snaží stále označovat Babiše za osobu, která zneužívá svého postavení. „Ať někdo dokáže, že něco zneužil, že o něco usiloval,“ řekl Hlavatý.

Nemyslíte, že dokazovat svou nevinu by měl daný politik ne novináři? A jestli chcete důkaz, co třeba to, že firmy které patří Babišovi získali loni rekordně dotací? http://www.novinky.cz/ekonomika/366478-babisovu-agrofertu-loni-rekordne-pritekly-statni-dotace.html, A nebože Babišova firma Imoba dostala výhodnější cenu za půdu u Olbramovic

Odpověď

20.08.2015 11:34:36 - Ing. Jiří Hlavatý
Myslím si, že pan Babiš několikrát dokazoval, že nezneužívá svého postavení. Souhlasím s Vámi, že by to měl být politik a ne novináři. Co se týká dotací, které firmy pana Babiše získaly nemyslím si, že důvodem bylo to, že firmy patří ministrovi financí a předsedovi Hnutí ANO, ale že by tyto dotace ve stejné výši získal aniž by měl tato postavení. Pan Babiš z byznysu vystoupil, Agrofert  řídí management, který připravuje i tyto projekty pro získání dotací. U dotací jde především o kvalitní projekt.