Ing. Jiří Paroubek

Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.01.2018 10:03:00

Je vymalováno?

Je vymalováno?

Včera se v rámci vrcholící kampaně před prezidentskou volbou vyjádřil ve prospěch stávajícího prezidenta Zemana také šéf hnutí ANO Andrej Babiš.

Svou podporu komentoval tak, že M. Zeman je výraznou politickou osobností a nikdo z dalších kandidátů se mu vlastně nevyrovná. Jeho podpora byla formulována sice jen jako jeho osobní podpora, nikoli jako podpora hnutí ANO. Ale upřímně, koho z voličů hnutí ANO zajímá stanovisko hnutí ANO v dané věci anebo stanovisko kohokoli z vrcholných představitelů hnutí ANO s jedinou výjimkou A. Babiše?

Zdá se, že volební kampaň M. Zemana v posledním týdnu zaznamenala několik vrcholů, je dobře koncipovaná a vypointovaná. Ale asi tím nejdůležitějším sdělením tohoto týdne je právě vyjádření A. Babiše na podporu M. Zemana.

Podle průzkumů nejserióznějších agentur pro výzkum veřejného mínění by M. Zeman měl v prvním kole získat něco mezi 35–45 % hlasů. Nižší výsledek by byl překvapením, stejně tak jako Zemanovo vítězství již v prvním kole prezidentské volby, které však po zdařilém závěru volební kampaně nepovažuji za vyloučené.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout