ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,75. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.01.2014 14:37:50

Izrael ztratil nejen významného státníka ale také skutečného vojenského stratéga

Izrael ztratil nejen významného státníka ale také skutečného vojenského stratéga

Kondolence předsedy vlády ČR k úmrtí Ariela Šarona

Premiér České republiky Jiří Rusnok zaslal kondolenční dopis předsedovi vlády Státu Izrael Benjaminu Netanjahuovi.

Vaše Excelence,

s hlubokým zármutkem jsem přijal zprávu o úmrtí pana Ariela Šarona, bývalého předsedy vlády Státu Izrael. Dobojoval svůj dlouhý zápas o život a nyní odpočívá v pokoji.

Jeho skonem ztratil Stát Izrael nejen významného státníka, který zasvětil svůj život službě národu, ale také skutečného vojenského stratéga, válečného hrdinu, který významně přispěl k samostatnosti Izraele jako židovského a demokratického státu.

Ariel Šaron zanechal výraznou stopu v dějinách Vašeho národa. Pro politiky demokratického světa, kteří budou čelit těžkým rozhodnutím v mírových i válečných časech, zůstane trvalou inspirací.

Vaše Excelence, dovolte, abych Vám vyjádřil nejhlubší soustrast jménem svým i jménem vlády České republiky. Tlumočte prosím moji účast také rodině pana Šarona.

S úctou

Jiří Rusnok
předseda vlády České republiky

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout