Ing. Jiří Šneberger

Plzeňsko - můj osud
  • ODS
  • Plzeň
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 2. 2010 0:38:58

Mezinárodní úspěch plzeňských sochařů

Mezinárodní úspěch plzeňských sochařů

Čeljabinsk/Praha - Plzeňští sochaři František Bálek a Petr Šťastný získali stříbro na mezinárodním festivalu ledových soch v ruském Čeljabinsku. V soutěži, která se v uralském městě konala 7. až 12. února pod názvem Miluji, uspěli se svou kompozicí "

Vážení pánové, ani v ohňostroji zpráv o úspěších našich sportovců na zimní olympiádě mi naštěstí neunikla informace o Vaší mimořádně úspěšné prezentaci v ruském Čeljabinsku. Obdivuji Vaši tvořivou vynalézavost při práci s tak neobvyklým materiálem, jakým je led. Ukázali jste, že zima, která nás letos svírá s neobvyklou intenzitou, může mít i svůj nepopsatelně křehký půvab. Děkuji Vám také za šíření dobrého jména Plzně, která je mi nad ostatní blízká. Prosím pane Bálku, abyste můj dík vyřídil i svému spoluautorovi, panu Petrovi Šťastnému. S pozdravem

Jiří Šneberger, místopředseda Senátu Parlamentu České republiky

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama