Ing. Josef Barta, MBA

  • OČR
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,19. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.09.2017 14:52:06

Konec vlády škůdců a lhářů v ČR by neměl být odkládán

Konec vlády škůdců a lhářů v ČR by neměl být odkládán

Výnosná koryta, úplatky, korupce a celoživotní snaha vysávat pracující občany je asi hrubý popis stávajících politiků. Převlékání kabátů a změna barev, které politici hájí, je jen vyjádřením jejich zisků. Hlavně mít moc a prachy!

Občané tohoto státu jsou oběťmi své volby, kdy z toho, co jim volební lístky nabízejí, volí nejmenší zlo. Bylo by však úžasné, pokud by mohli volit takové kandidáty, které znají ze svého okolí a vědí, co jsou zač. To jim ale stávající politické strany nenabídnou. Stejně tak žádný politik není ochoten se vzdát svého mandátu v době mezi volbami. Zatím…

Současná vláda rozdává peníze českých občanů firmám se zahraničními vlastníky (zahraniční kapitál), které si u nás v ČR zřídili své pobočky. Stejné je to u dotací nejen poskytované našimi štědrými ministerstvy, především MPO ČR či MŽP ČR z peněz daňových poplatníků, ale i z fondů EU. Dotace dostávají majitelé cizího kapitálu, aby v ČR vytvořili pracovní místa. Zisky jsou však vyváženy do zahraničí. Stále více v českých zemích tedy začíná platit, že české ručičky tu jsou jen na práci za „žold“.

Obrovské zisky bank končí mimo naší republiku a guvernér ČNB, politici i vláda se hrdě buší do prsou s výrokem „naše české banky“. Českému kapitálu patří jen Fio banka, a.s., to je vše. Ostatní banky jen ždímou české občany a zisky mizí za českými hranicemi. „A propo“: už jste viděli firmu, která nemá fyzického vlastníka či vlastníky? V ČR to funguje. Odpovědné jsou neuchopitelné „právnické osoby“, nikoliv jejich vlastníci! Něco tu smrdí! Cítíte to?

Trestuhodná ohleduplnost k podvodníkům, násilníkům a vrahům, kdy občané po dobu výkonu trestu platí těm, kteří jim ubližují parádní „all inclussive“, dokonce s možností studia, vyučení a zdokonalování v různých disciplínách tu funguje na maximum. To, že mohou vězni i na dovolenku, ví asi málokdo.

A volby? Koho budou volit zločinci? Jen takové, kteří jim vycházejí vstříc! Kdo za to může? Legislativa, která je upravena tak, aby byla shovívavá a štědrá gaunerům! A kdo ji tvořil? Úplatní politici, ovlivňováni šejdíři, podvodníky, lobbisty a samozřejmě také svými zisky a úplatky. Jak může volit trestanec, který jen poškozuje práva druhých?! Změny budou nezbytné.

Otevírají se nová vězení. Například v Proboštově u Teplic měl být použit bývalý areál Geoindustrie jako věznice. Co na tom, že se místní občané brání a nesouhlasí! Za jejich peníze, proti jejich vůli! Vězení bývalo i nás za trest a dodnes to platí v civilizovaných zemích. Vězení by se měli pachatelé obávat, nevnímat ho jako odpočinkové místo s plným zabezpečením!

Nebylo by od věci, aby soudce, který odmítne získané důkazy s odkazem na nepříslušnost a legalitu získání důkazů, byl souzen za napomáhání trestnému činu jako spolupachatel. A copak není? Relevantní skutečnosti odmítnout jen proto, že byly pořízeny někým jiným, než je vhod těm, co mohou uplácet z úplatků a nakradených peněz?

Občané, máte šanci si vybrat čestné, moudré a poctivé, jen se rozhlédněte kolem sebe! Vyměňte smečku vyděračů za ty, kteří vám pomohou žít a skončí éru živoření. Česká ekonomika má šanci, pokud začne platit právo, svoboda a spravedlnost! Více se dočtete na stránkách privatismus.eu,  hodnotové ekonomice.

Příkladem může být 45 prezident USA Donald Trump. Peníze za práci, tresty za páchání nepravostí, svoboda a dobré životní podmínky pro občany poctivé a čestné.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama