Ing. Karla Šlechtová

Ministryně obrany v demisi
  • BPP
  • ministryně obrany
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21. 9. 2017 13:03:25

Šlechtová na veletrhu ITEP mluvila o potenciálu cestovního ruchu v ČR

Šlechtová na veletrhu ITEP mluvila o potenciálu cestovního ruchu v ČR

Již 13. ročník třetího největšího veletrhu cestovního ruchu v České republice ITEP dnes přivítal v Plzni své první návštěvníky. Cílem této akce je podpora cestovního ruchu, spolupráce regionů a českých i zahraničních partnerů.

Ministryně Šlechtová během zahájení, kterého se zúčastnil také hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard, mluvila o potenciálu cestovního ruchu v České republice.
 
„Jsem potěšena, že veletrh s bohatým doprovodným programem je věnován především domácímu cestovnímu ruchu a všem věkovým kategoriím návštěvníků od milovníků cestování v tuzemsku, ale i v zahraničí, až po rodiny s malými dětmi, které si zde budou moci zasoutěžit o ceny a zúčastnit se dalších zajímavých aktivit,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová a na závěr dodala: „Přeji letošnímu ročníku veletrhu cestovního ruchu a všem doprovodným akcím úspěšný průběh a všem návštěvníkům i obchodníkům mnoho zajímavých a inspirujících informací, kontaktů a zážitků.“
 
Veletrh ITEP je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, který v průměru navštěvuje 10 000 lidí a zúčastňuje se ho více než 100 vystavovatelů. Je určen zástupcům českých regionů, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, národních turistických centrál cestovního ruchu, destinačních managementů, cestovních kanceláří a dalších subjektů průmyslu cestovního ruchu. Během této třídenní akce si přijdou na své i zájemci o turistické informace především z tuzemska, ale i ze zahraničí, informace z oblasti dějin a zeměpisu, v nabídce je i mnoho tipů na výlety pro všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi.
Akce se koná pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout