ČT a demonstrace
Proč by se zaměstnanci ČT nemohli demonstrovat? Není právo demonstrovat dáno Ústavou, která platí pro každého? A co, že je demonstrace proti rozhodnutí zvolených politiků. To se jako nesmí? A můžete uvést konkrétní příklady, kdy jsou na Déčku vysílány zkreslené informace? My teda Déčko máme zrovna moc rádi, a že je dětem vysílány i historie a naučné věci je podle mě dobře. Žádné manipulace nebo zkreslené informace jsme nezaregistrovali, ale neviděli jsme vše, proto se ptám, zda můžete být konkrétní. Děkuji,
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)


