Ing. Lenka Brčková

  • Trikolóra
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.02.2020 18:15:53

Ministryně Maláčová je nebezpečná jak Yperit

Ministryně Maláčová je nebezpečná jak Yperit

Nejen, že "chce vědět, co se děje za dveřmi našich bytů", ona chce znovu zavést i regulaci nájemného... O ožebračení důchodců z řad živnostníků ani nemluvě...

Děkuji stranám „demobloku“, že nešly do vlády s Babišem. Každý den mám tak možnost prožívat období hrůzy, kdy se na mě valí nebezpečné nápady ministryně Maláčové.

Děkuji lídrům demobloku, že byli neústupní a trvali na svém, že nebudou vládnout s trestně stíhaným premiérem. Uvolnili tím místo komunistům a bolševikům typu Maláčová.

Ta na nás téměř každý den chrlí Yperit v podobě svých bolševických nápadů. A zodpovědný a pracující občan, váš typický volič, trpí jak kůň. Hlavně, že vaše tvář a hrdost nebyla pošramocena.

A nebo nešlo o tvář? Že by strach?
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama