Ing. Libor Turek, Ph.D.

  • ODS
  • Ústecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

26.05.2023 10:09:39 - Páčil

Vykašlali jste se na živnostníky

To, že nechápete, že spousta OSVČ dělá za minimální mzdu vysvětluje, proč sami sobě platy neustále zvyšujete. Napadlo vás, ale že prostě někdo nemá na výběr, a že je rád i za tu minimální mzdu? A vy nám ještě házíte klacky pod nohy, místo toho, abyste byli rádi, že makáme? To má jakou logiku? Fakt jste mě jako strana zklamali, doufám, že se tu objeví jiná strana, co bude hájit zájmy nás živnostníků, vy už to totiž pro mě nejste

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Životní zkouška, tomsik1, lapra, Hagrid, Kritická, Majoránka, Mae, Alibrožka, rosička, Žabiař, volt

Odpověď

30.05.2023 9:32:58 - Ing. Libor Turek, Ph.D.
 Dobrý den,
NE nevykašlali. Pokud nechceme spustit smrtící spirálu úroků z dluhů, museli jsme najít kompromisní opatření napříč společností. Opravdu nechceme jít Řeckou cestou, kdy přijdete k bankomatu a on Vám nic nedá. Všichni živnostníci, kterých jsem se ptal, uvítají, že budou mít po zvýšení záloh alespoň nějaký důchod v budoucnu. Je to něco za něco. SE zmrazením platů politiků se v konsolidačním balíčku počítá a na 100% se to ve Sněmovně se to prohlasuje. 
S pozdravem