Ing. Michael Canov

  • SLK
  • Liberec
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.01.2023 19:23:00

Každý má právo (ne)volby dle svého přesvědčení

Každý má právo (ne)volby dle svého přesvědčení

Komentář na facebookovém profilu k druhému kolu prezidentských voleb

 Starostové pro Liberecký kraj vydali své stanovisko k druhému kolu prezidentských voleb 2023 spočívající v jednoznačné podpoře pana Petra Pavla. Já jako 1. místopředseda Starostů pro Liberecký kraj přidávám své osobní sdělení následujícího znění:

Pan Petr Pavel nebyl v 1. kole mojí volbou. Celkem tři jiné kandidáty bych ve 2. kole přivítal raději.

Pan Andrej Babiš není mojí volbou. Podpořil bych ve 2. kole proti němu kteréhokoli z kandidátů, neboť v mém pořadí v 1. kole byl ze všech 9 kandidátů až na posledním 9. místě.

Mám plné pochopení pro stanovisko Michaela Kocába, který pro předlistopadovou minulost odmítl oba kandidáty, každý má právo (ne)volby dle svého přesvědčení i Michael Kocáb. Já osobně však v případě volby ve 2. kole taková jaká je, upřednostňuji jednoznačně pana Petra Pavla a jemu dám ve volbě svůj hlas.

Na druhou stranu uznávám plné právo kteréhokoli voliče v České republice volit dle svého přesvědčení a názoru kteréhokoli z obou finálových kandidátů a nehodlám nikoho ani napadat ani dehonestovat, pokud jeho volba bude jiná než má.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama