Ing. Michaela Šojdrová

  • KDU-ČSL
  • europoslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,87. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.05.2014 16:50:30

Rodinná politika by měla být ve výlučné působnosti členských států

Rodinná politika by měla být ve výlučné působnosti členských států

Michaela Šojdrová se účastnila mezinárodní konference o rodinné politice

Kandidátka KDU-ČSL do Evropského parlamentu Michaela Šojdrová se dnes zúčastnila mezinárodní konference o rodinné politice „Témata mezinárodního roku rodiny v evropském kontextu“, kterou pořádalo Národní centrum pro rodinu, Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR a Slovenská spoločnost pre rodinu ve spolupráci s Konrad- Adenauer- Stiftung a Asociací center pro rodinu. Na úvod konference promluvila lídryně KDH ve volbách do EP Anna Záborská.

„Ráda jsem využila této příležitosti, abych osobně poznala Annu Záborskou, která se zasazuje o to, aby byla uznávaná a oceňovaná neformální práce matek v rodině, péče o děti a o rodinu. Souhlasím s tím, aby rodinná politika byla ve výlučné působnosti členských států. Na úrovni EU jsem připravena podporovat taková opatření, která podporují tradiční model rodiny a slaďování profesní i rodičovské role,“ uvedla Šojdrová.

Anna Záborská se podělila o své zkušenosti z práce předsedkyně výboru pro práva žen v Evropském parlamentu. V tomto výboru je silný liberální proud, který prosazuje oddělení ženy od jejího poslaní v rodině. Jen velmi obtížně se prosazují závěry, které chrání ženu, jako matku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama