Ing. Michal Burian, Ph.D.

expert na fondy EU, zakladatel agroturistiky v ČR, politik
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.10.2016 12:41:00

ANO přelepuje plakáty konkurence

 ANO přelepuje plakáty konkurence

Pane Staňku, proč vaši lidé přelepují mou volební propagaci? Vzal jste si mustr od ČSSD? Chtěl bych věřit, že to není agresivita kandidátů - konkurentů, ale horlivost jejich týmů.

U voleb mají velký kšeft reklamky. Tiskárny bannerů, volebních novin, majitelé billboardů a plakátovací firmy. Pak je ale množství plakátovacích ploch veřejných, kde si každý může lepit plakáty jak chce. A zde je vidět úroveň kandidátů a jejich týmů. Zaujala mě ODS. Jeden plakát na krajské volby, jeden na senátní. Podobně i další strany - ovšem až na ANO. Plakátů co nejvíce, přelepit ostatní. Skoro se mi chce říci, že prvky určitého přístupu se promítají v tomto hnutí odshora až dolů. Žádné ohledy, převálcovat, zničit. Tohle má být ono "pojďme správným směrem"? Tohle má být "lepší Česko"? Zvedá se mi žaludek. 

Co s tím? Kultivovat svoje lidi. Pokud ovšem existují vzory. Politici nemají velkou důvěru lidí. Výše uvedený příklad je myslím dokladem toho, jak nutně potřebuje politika kultivovat. Chybí nám elity, které určují vzorce chování, co je správné a co ne. Jednu část zničili nacisté, druhou komunisté. Dokud budou "elitami" bezskrupulózní agenti, je to s námi špatné. Změnit to mohou jedině voliči. A mně nezbude, než plakáty přelepit zpět.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama