Ing. Ondřej Prokop

  • ANO 2011
  • Praha 11
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.07.2021 11:45:11

MČ Praha 11 opět obhájila známku B v K-Indexu!

MČ Praha 11 opět obhájila známku B v K-Indexu!

Milí sousedé, z tohoto hodnocení mám velkou radost, neboť se nám podařilo opět obhájit druhý nejlepší možný K-Index, jehož hodnota je 4,92 bodů, což odpovídá známce B.

 Milí sousedé,z tohoto hodnocení mám velkou radost, neboť se nám podařilo opět obhájit druhý nejlepší možný K-Index, jehož hodnota je 4,92 bodů, což odpovídá známce B. Stejnou známku jsme obdrželi rovněž v roce 2019, kdy hodnota bodů byla dokonce 5,54 bodů, z čehož vyplývá, že se nám podařilo naše hodnocení ještě zlepšit, neboť čím méně bodů, tím lepší známka. ❗️❓Pokud by někdo nevěděl, co přesně K-Index znamená, tak ve stručnosti se jedná o ukazatel, který hodnotí míru rizikových faktorů, které jsou spojeny s nehospodárným nakládáním s veřejnými penězi a rizikem korupce. Pokud by vás konkrétně náš výsledek zajímal ještě podrobněji, tak mrkněte zde 🧷 https://www.hlidacstatu.cz/kindex/detail/00231126?rok=2020
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama