Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,78. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

13.10.2021 10:25:35 - Zonky

Volby v Praze

Podle Babiše, prohrála ANO volby Praha. Co vy na to? Vytkl vám osobně něco? Podle mě jste si nevedl špatně, ale bylo předem jasné, že zde nevyhrajete

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

29.11.2021 12:18:22 - Ing. Patrik Nacher
Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Výsledky voleb v Praze neprohrály Hnutí ANO v celé republice. Vím, že pan předseda to v mediích řekl několikrát. Na první pohled se to podle procent může zdát, ale po hlubší analýze se zjistí, že v Praze občané politiku vnímají mnohem citlivěji, měli jsme míň pouze o cca 20.000 hlasů než před čtyřmi lety ale o 2,5 % bodů míň než před třemi lety v komunálních volbách. Pan Babiš mi osobně nic neřekl. Z reakcí kolegů mám pocit, že si váží mojí práce a vnímali nepřátelské prostředí, které bylo kolem nás. Je potřeba si uvědomit i to, že občané Prahy od devadesátých let volí jinak, snažil jsem se kultivovaně přesvědčovat nerozhodnuté voliče. Všichni vědí, že nebylo možné v Praze razantně změnit poměr voličů ve prospěch ANO.

Patrik Nacher