Ing. Pavel Kováčik

  • KSČM
  • Vysočina
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.10.2019 9:52:17

Co sám nechceš, nečiň jiným

 Co sám nechceš, nečiň jiným

Střední škola ve Šluknově na Děčínsku zažila "slavný" den, navštívil ji Klaus, ten mladší, s poslankyní Zahradníkovou, která si pro jistotu identifikace ponechala na klopě i reklamní placku.

Měla zřejmě obavu, aby ji studenti správně identifikovali k Trikoloře. Že politika do školy nepatří? Omyl. Někteří vyvolení mají představu o své nedotknutelnosti a mají za to, že mohou vše. Při představě, kolik je tu politických subjektů a případné chuti navštěvovat školy, běhá soudným lidem mráz po zádech. Kantorům by patrně na výuku nezbyl čas a místo znalostí by žáci měli plnou hlavu často nerealizovatelných a nesmyslných představ. Takže vraťme se ke kořenům a politikům do škol zavřeme dveře. Tam totiž doopravdy nepatří. 


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout