Ing. Pavel Šrámek, MBA

  • APB
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.11.2016 20:30:28

Američané chtěli změnu, tak ji mají

Američané chtěli změnu, tak ji mají

Rád bych upřímně pogratuloval Donaldu Trumpovi. Po 8 letech demokratického prezidenta přichází střídání stráží a úřadu se ujímá republikán.

To je důkaz demokratického systému v USA. Američané chtějí změnu a tak si ji zvolili. Pro Českou republiku se od ledna asi nic zásadního nezmění, ale upevnění vztahů může přijít. Nakonec možná i díky bývalé manželce Ivaně Trump. Donald Trump je rázný a rozhodný muž, je otevřen všem jednáním a rozhovorům, a takový by měl být prezident nejmocnější země světa. Dnešní ranní projev, ve kterém poděkoval Hillary Clinton za dlouhodobou službu Spojeným státům dokazuje, že vyhrocený slovník předvolební kampaně je minulostí a přichází období zdravého selského rozumu. A to je pozitivní zpráva z USA, která dává naději do budoucna jak pro Českou Republiku, tak pro celý svět.

Pavel Šrámek, místopředseda Zahraničního výboru Sněmovny

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama