Ing. Petr Benda

Ústecký kraj
  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,46. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

24.05.2011 12:03:23 - Věrka

Neustálá touha odhalovat uvnitř ČSSD nepřítele a bojovat proti němu

Pane bendo, vypadá to, že vaše organizace v Ústí je začarovaná, je tam hodně sporů, nikdo s nikým nevychází. Kde to má kořeny?

Odpověď

26.05.2011 14:03:17 - Ing. Petr Benda
 Vážená paní Věrko, možná se Vám nyní zdá, že je organizace v Ústeckém kraji začarovaná.
I mně připadá změna stylu nového vedení přinejmenším zvláštní. Krajskou organizaci ČSSD v Ústeckém kraji jsem vedl od začátku roku 2005. Jako její předseda jsem za tu dobu místní sociální demokraty vedl hned v několika volbách všech možných úrovní, celostátních, krajských i komunálních. A když se ohlédneme za výsledky této krajské organizace, nemohu použít slovo neúspěch, naopak. Nové vedení ovšem hledá problémy a vybírá si oběti, místo toho, aby se zaměřili na řešení aktuální situace Ústeckého kraje. Ještě za bývalého šéfa sociální demokracie jsem se jako předseda KVV ČSSD snažil lidi spojovat a společně pracovat na dobrém výsledku a vnitrostranické problémy řešit pouze v rámci stranických orgánů. Což je správné. Doufám, že k tomu jednou dospěje i ústecká ČSSD a nebude vybrané oběti napadat přes média. Je to komické a nedůstojné.
Někteří bohužel mají neustálou touhu odhalovat uvnitř ČSSD nepřítele a bojovat proti němu. To je nedílnou součástí jejich politického stylu.
Petr Benda v.r.
Předseda Okresního výkonného výboru ČSSD Teplice