Ing. Petr Kudela

  • KDU-ČSL
  • Slezská Ostrava
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 9. 2016 12:22:00

Jezdím tam, kde vím, kterou pistoli mám vzít do ruky

Jezdím tam, kde vím, kterou pistoli mám vzít do ruky

Projev na 49. schůzi sněmovny 16. září k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon o pohonných hmotách:

Páni ministři, dámy a pánové, určitě jste se setkali s problémem, že jste byli na čerpací stanici a nevěděli jste, kterou pistoli máte vzít do ruky, protože v záplavě názvů pohonných hmot jste se nevyznali. Já osobně ten problém mám, a proto jezdím stále k jedné čerpací stanici, kde vím, kterou pistoli vzít do ruky. A právě tento možná nešvar na trhu novela zákona, kterou právě teď projednáváme, odstraňuje, že např. sjednocuje používané názvy pro jednotlivá média.

Stále se hovoří u nás o alternativních zdrojích paliv také pro automobilový průmysl. A tato novela také řeší alternativní zdroje paliv např. i tím, že upozorňuje řidiče - kdybys čerpal CNG nebo nějaké jiné pohonné médium, tak můžeš ušetřit nebo jezdit za jiné peníze a přitom šetřit životní prostředí. Takže vám vřele doporučuji poslat tento sněmovní tisk do dalšího čtení. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama