Ing. Petr Kudela

  • KDU-ČSL
  • Slezská Ostrava
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.10.2017 16:16:58

Práce v Poslanecké sněmovně byla pro mě ctí

Práce v Poslanecké sněmovně byla pro mě ctí

Dovolte mi poděkovat vám všem, kteří jste v právě uplynulých volbách do PS PČR volili kandidátku KDU-ČSL a dali mi svůj preferenční hlas.

Dovolte mi poděkovat vám všem, kteří jste v právě uplynulých volbách do PS PČR volili kandidátku KDU-ČSL a dali mi svůj preferenční hlas. Bohužel tyto hlasy nestačily k tomu, abych pozici poslance za KDU-ČSL v Moravskoslezském kraji obhájil. Vašich hlasů si velmi vážím.

Vážené sestry, vážení bratři, všichni moji spolupracovníci, milí přátelé,

dovolte mi poděkovat vám všem, kteří jste v právě uplynulých volbách do PS PČR volili kandidátku KDU-ČSL a dali mi svůj preferenční hlas. Bohužel tyto hlasy nestačily k tomu, abych pozici poslance za KDU-ČSL v Moravskoslezském kraji obhájil. Vašich hlasů si velmi vážím.

Práce pro KDU-ČSL v poslanecké sněmovně byla pro mě ctí.

Dále bych chtěl touto cestou poděkovat Okresní organizaci KDU-ČSL v Ostravě, která mě na kandidátku navrhla a zajišťovala volební kampaň ve městě Ostravě.

Vážím si práce a oceňuji  obětavé a nezištné nasazení vás všech, kteří jste se větším či menším způsobem podíleli na lidovecké předvolební kampani.

Přeji sestře Pavle Golasowské, která jediná bude v poslanecké sněmovně zastupovat moravskoslezské lidovce hodně sil, elánu a pracovních úspěchů.

Nashledanou v lepších časech, příznivějších pro KDU-ČSL!

Váš Petr Kudela

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama