Ing. Petr Liška

  • STAN
  • Malé Žernoseky
  • starosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,98. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.03.2015 16:31:00

Smiřme se s tím, že těžba uhlí tak jako tak skončí

 Smiřme se s tím, že těžba uhlí tak jako tak skončí

Předseda Krajského výboru hnutí STAN Ústeckého kraje a zároveň starosta Malých Žernosek se vyjadřuje k zachování limitů těžby uhlí na severu Čech.

Smiřme se s tím, že těžba uhlí tak jako tak skončí a rozhodně bude lepší, když skončí dříve, než těžba uhlí a jeho spalování způsobí škody větší, než už byly napáchány.

Dle mého názoru není budoucnost Ústeckého kraje závislá na uhlí, které je jednou z příčin dnešních sociálních problémů kraje, ale na vzdělanosti, transformaci ekonomiky a podobných opatřeních, na jejichž zavedení a přípravu měli jak uhlobaroni, tak politické reprezentace státu, kraje a dotčených měst, od roku 1991 dost času. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama