Ing. Petr Vokřál

  • Brno
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.02.2015 11:17:45

Nechci kombinovat více funkcí

Nechci kombinovat více funkcí

Novým krajským předsedou je Marek Janíček

Předseda brněnské oblastní organizace Marek Janíček zvítězil při volbě nového krajského předsedy hnutí ANO na jižní Moravě, která se poslední lednovou sobotu uskutečnila na sněmu v Dělnickém domě v Brně-Židenicích. Janíček s jasnou převahou porazil svého oponenta, podnikatele Zdeňka Krále.

Další z favoritů volby, brněnský primátor Petr Vokřál, se ještě před konáním krajského sněmu kandidatury vzdal. „Nechci kombinovat více funkcí. Myslím si, že pan Janíček je pro jihomoravskou organizaci optimální volbou. I vzhledem k povinnostem spojeným s nadcházejícími krajskými volbami,“ řekl Vokřál.

Delegáti si zvolili i tři předsedy okresních organizací. Stali se jimi za Blansko Jan Nečas, za Hodonínsko Milana Grauová a Taťána Malá z oblastní organizace Brno-venkov.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama