Ing. Radek Lacko

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.07.2018 7:37:00

Praha podpoří Nadační fond Kapka naděje finanční dotací

Praha podpoří Nadační fond Kapka naděje finanční dotací

V rámci akce „Koně pomáhají 2018“ hlavní město Praha poskytne jednorázovou investiční dotaci ve výši 100 tisíc korun Nadačnímu fondu Kapka naděje. Příslušný tisk na návrh radního Radka Lacka schválila Rada hl. m. Prahy.

Nadační fond Kapka naděje požádal v rámci podpory akce „Koně pomáhají 2018“ o investiční dotaci na zakoupení vybavení vybrané nemocnice. Již osmnáct let aktivně pomáhá s pořizováním diagnostických a léčebných přístrojů potřebných k léčbě malých pacientů na základě konkrétních požadavků nemocnic. V roce 2018 byla fondu poskytnuta účelová individuální neinvestiční dotace ve výši 30 000 Kč na rekonvalescenční pobyt dětí z pediatrické kliniky FN Motol.

„Jsem potěšen, že Praha může v rámci akce Koně pomáhají 2018 přispět na vybavení nemocnice. Jsem si jistý, že tato podpora přispěje nejen k usnadnění práce lékařů, sester a dalších pracovníků, ale i k větší spokojenosti pacientů,“ uvedl radní hl. m. Prahy Radek Lacko.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama