Ing. Radovan Vích

Člen předsednictva hnutí SPD, předseda RK SPD LBK
  • SPD
  • Liberecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

28. 2. 2021 11:53:14 - otajar

Zverejnovani podrobnych statistik, kovidovy balicek, SUKL

Dobry den pane poslance, muze SPD pritlacit na vladu a min.zdravotnictvi, at zverejnuji podrobne statistiky hospitalizovanych a zemrelych s pozitivnim testem? Jde o to kolik, s jakou zavaznosti, jakeho veku, pohlavi, s kolika rizikovymi pridruzenymi nemocemi, jako kardio, onko, diabetes, obezita apod? Nestaci jen rict, ze se s britskym kmenem hospitalizuji mladsi rocniky a takto vyvolavat vetsi paniku.
Druha otazka je na kovidovy balicek v primarni peci. Kdyz mohou staty jako Indie rozdavat obyvatelum balicky s D, C vitaminy, Ivermectinem a antibiotiky, rouskami, respiratory, dezinfekci, jak je mozne, ze toto neni cestou praktickych lekaru i u nas? Je snad vsem naprosto jasne, ze pokud se lepe podchyti primarni pece, nedojde nasledne k pretizeni nemocnic.
Proc SUKL nejedna jako svepravna organizace, a samostatne neudeluje povoleni, bez ohledu na agenturu na urovni Bruselu, a to z duvodu narodniho zajmu? Proto si prece SUKL taky platime z dani, jinak je k nicemu. Dekuji. Jaros

Odpověď

2. 3. 2021 9:31:22 - Ing. Radovan Vích
Dobrý den pane Jaroš.
Máte pravdu. Tato vláda již nemá důvěru veřejnosti. Po roce nemá žádnou strategii a nechá se pouze vléci sledem událostí. Není to vláda odborníků. Je také potřeba prošetřit mediální podezření, že stav pandemie a nouzového stavu byl zneužit k prosazování obchodních zájmů a rozkrádání veřejných prostředků.