Ing. Tomáš Jirsa, MBA

  • ODS
  • Český Krumlov
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.12.2010 13:53:15

Nemohu se nezastat premiéra Nečase

Nemohu se nezastat premiéra Nečase

Politický diář Petra Koláře obsahuje kompletní názor novináře na politiky: bezcharakterní úplatní slaboši, kteří dělají všechno špatně.

A protože není nic staršího než včerejší noviny, má novinář vždycky pravdu.

Nemohu se nezastat premiéra Nečase, kterému je ve výše uvedeném článku připisováno "Klaus si s Nečasem pohrál… dal mu kartáč… podělal se…". Vezmeme-li však do ruky denní tisk o den dříve, novináři spekulují o pádu vlády, o výměně Nečase Kalouskem, o tom, jak VV odešly uraženy z koaličního jednání a nebudou pro vládu hlasovat atd. atd. Nic z toho se nestalo. Petr Nečas ustál politickou krizi, ustál předvánoční hlasování o důvěře a ustál post premiéra. Ale novinářský komentář zní: "Podělal se."

Ing. Tomáš Jirsa, senátor PČR

Publikováno v Lidových novinách

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout