Ing. Václav Novotný

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20. 9. 2016 22:19:00

Současné vedení Prahy město plánovat ani rozvíjet nehodlá

Současné vedení Prahy město plánovat ani rozvíjet nehodlá

Prohlášení klubu TOP 09 a nezávislých k odvolání ředitele IPR

 Klub TOP 09 a nezávislých důrazně protestuje proti pokoutnímu odvolání ředitele Institutu plánování a rozvoje Petra Hlaváčka.

Jedná se o svědectví toho, že současné vedení Prahy město plánovat, ani rozvíjet nehodlá. A jestliže jeho dosavadní kroky, které způsobily absolutní stagnaci Prahy, jsme v dobré víře vnímali jako produkt naprosté neschopnosti Rady hlavního města Prahy vedené primátorkou Adrianou Krnáčovou, ode dneška nám nezbývá než RHMP vnímat jako sabotážní tým.

Odvolání ředitele IPR se nesporně projeví v komplikacích a zpoždění ve tvorbě metropolitního plánu, ve zpochybnění Pražských stavebních předpisů, v likvidaci přehledného prostředí, které by umožňovalo rozvoj Prahy. Rada hlavního města Prahy se tak stala orgánem Praze vědomě, záměrně a systematicky škodící.

Za klub TOP 09 Ing.
Václav Novotný, předseda

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama