Ing. Vlastimil Picek

  • BPP
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • starosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22. 7. 2013 13:35:42

Konstrukce Jaromíra Novotného je naprosto šílená

Konstrukce Jaromíra Novotného je naprosto šílená

Reaguji na článek Jaromíra Novotného: Proč se musel generál Picek vrátit a paní ministryně naopak byla odejita.

Konstrukce Jaromíra Novotného je o to šílenější, že zastával funkci náměstka ministra obrany v letech 1997 až 2001, a měl by tudíž velmi dobře vědět, že podle zákona o Vojenském zpravodajství již z roku 1994 poskytuje informace ředitel Vojenského zpravodajství pouze ministru obrany, nikoli tedy i prvnímu náměstku ministra obrany. Pakliže v době náměstkování Jaromíra Novotného v rezortu ministerstva obrany tomu bylo jinak, byl jednoznačně porušován zákon a Jaromír Novotný by se porušováním zákona neměl veřejně chlubit a ještě k tomu mě obviňovat z toho, že jsem o protizákonném sledování manželky premiéra Nečase věděl. Je to nesmyslná konstrukce a nehorázná lež, která není hodná ani bulváru, natož kdysi čelního představitele rezortu obrany!

Znovu opakuji to, co jsem již stokrát řekl. V této kauze, která postihla Vojenské zpravodajství, selhali jednotlivci, nikoli systém, a já jsem k tomuto selhání zaujal jednoznačný postoj.

V pátek odpoledne (19. 7. 2013) jsem s Jaromírem Novotným telefonicky hovořil. Jaromír Novotný slíbil svůj článek ze serveru www.vasevec.cz stáhnout.

V neděli 21. července se tento výmysl ale znovu objevil, a to na www.parlamentnilisty.cz. Je to absurdní a poškozuje to mé jméno. Proto zvažuji příslušné právní kroky.

Vlastimil Picek, ministr obrany

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama