Ing. Vojtěch Munzar

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.11.2020 8:38:00

Ministerstvo umožní souběh kompenzačního bonusu a Antiviru, je to ale pozdě

Ministerstvo umožní souběh kompenzačního bonusu a Antiviru, je to ale pozdě

Občanští demokraté vítají, že ministerstvo financí připraví novelu zákona o kompenzační bonusu, která umožní souběh čerpání bonusu a podpory z programu Antivirus a vyslyší tak návrhy opozice a volání podnikatelů.

 „Dnešní Sophiinu volbu, kdy si živnostník bez příjmů musí vybrat mezi státním příspěvkem na své životní náklady, a příspěvkem na platy svých zaměstnanců, považujeme za neférovou, diskriminační a nespravedlivou. Nerozumím ale tomu, proč ve čtvrtek ve Sněmovně Alena Schillerová odmítla naše návrhy umožňující souběh podpor, aby v pátek oznámila přípravu novely. Mohlo to být vyřešeno rychle, takhle musí živnostníci čekat a mezitím pokračuje jejich finanční nejistota,“ uvedl překladatel čtvrtečního návrhu, předseda sněmovního podvýboru pro podnikatelské prostředí Vojtěch Munzar.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama