Ing. Zbyněk Stanjura

  • ODS
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.09.2020 22:41:00

Covid komise podpořila naše návrhy na podporu živnostníků a malých firem

Covid komise podpořila naše návrhy na podporu živnostníků a malých firem

Dočasná komise pro hodnocení účinnosti vládní pomoci v rámci covid dnes podpořila návrhy občanských demokratů na odpuštění sociálních odvodů malým firmám a odpuštění záloh na sociální pojištění živnostníkům až do konce roku.

Po jednání komise to řekl její šéf Zbyněk Stanjura z ODS.

„Jsem rád, že jsem mezi kolegy v komisi našel podporu těchto dvou návrhů, se kterými jdeme na mimořádnou schůzi Sněmovny. Komisi je, na rozdíl od vlády, jasné, že dopady koronavirové krize neskončily s posledním srpnem a pro zachování pracovních míst je nezbytně nutné podporu nebo spíše záchranná opatření pro malé firmy a živnostníky prodloužit. V následujících měsících plánuji návštěvu několika podnikatelů, kteří mají s podpůrnými balíčky zkušenost, protože v terénu se toho dozvíte mnohem víc než od stolu v Praze. Věřím, že moje poznatky z návštěv konkrétních podnikatelů povedou k doporučením pro zefektivnění podpory pracovních míst,“ vysvětluje předseda covid komise a 1. místopředseda ODS Zbyněk Stanjura.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama