Ing. Zuzana Moravčíková

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

23. 5. 2012 8:46:56 - Heidi

Úřad - Rath - Korupce

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli si myslíte, že nyní, když budete hejtmankou Vy, že dáte úřad do pořádku, a zamezíte korupci?
Zdá se mi to celkem nereálné, jelikož o korupci jste museli na úřadě všichni vědět. Již dříve jste na zakázky Středočeského kraje upozornila, ale brzy bylo ticho po pěšině. Byla jste umlčena, nebo z jakého důvodu se to tak dlouho nechalo být, až to došlo do takového závěru v jakém to je?
Můj názor je, že všichni politici jsou úplatní a každý kdo se chce ze začátku zalíbit tak má velké plány, jak zabrání korupci, bude bojovat za transparentnost zakázek a další cíle, které dle mě jsou pouze jakousi předvolební propagandou pro získání dostatečného počtu hlasů (co se týče stran-ale i jednotlivců). V politice není člověka, který by tam nebyl skrze svůj prospěch. Bohužel český národ se změnil v sebranku zlodějů, rozkradačů a hulvátů a tak není možné věřit, že by zde fungovala neúplatná vláda. Je pravdou, že žen je v politice málo a možná i proto to vypadá jak to vypadá. Politici (nadlidi) by neměli rozkrádat stát a my zaměstnanci nemůžeme rozkrádat firmu. Kam to spějeme? Děkuje za Vaši reakci.

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.