ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.08.2021 12:23:00

Covid hysterie nabírá opět na obrátkách?

Covid hysterie nabírá opět na obrátkách?

Komentář na facebookovém profilu k pokračujícím opatřením proti covidu.

 COVIDOVÁ HYSTERIE NABÍRÁ OPĚT NA OBRÁTKÁCH? Nějak mám pocit, že se začíná vytvářet další mediální bublina, jejímž cílem má být vzbudit u veřejnosti dojem, že nosit roušku, vyhýbat se společenským kontaktům nebo akceptovat omezování svobody a další nesmyslné lockdowny má být již natrvalo běžnou normou. Nejdříve to byl strach z nemoci, pak to byla naděje, že cestou k normálu bude očkování. Teď někteří alarmisté přichází s nápady, že i očkovaní by snad měli natrvalo nosit roušky, apod. Kam jsme se to dostali?

Je nejvyšší čas říct této covidové hysterii jasné ne. S koronavirem se prostě musíme naučit žít jako s jakoukoliv jinou nemocí. Kdo chce, ať se očkuje nebo využije další možnosti, jak se chránit. Ale ostatní musí mít právo znovu svobodně žít, pracovat a cestovat. Bez povinných testů, bez segregace, bez roušek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama