Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.01.2020 17:30:00

Právo na obranu je nezbytné

Právo na obranu je nezbytné

Komentář na facebookovém profilu k blížícímu se hlasování Senátu o zbraních

 Již v nadcházejícím týdnu nás čeká v Senátu důležité hlasování o zbraních. Těší mne, že mám od Vás takovou spoustu reakcí. Za všechny vzkazy, mezi nimiž jsou i reakce od mysliveckých svazů, upřímně děkuji.

Mohu vám slíbit, že hlasování na schůzi Senátu budu přítomen. Udělám všechno proto, abychom v Senátu našli dostatek hlasů k prosazení toho, aby držení zbraní bylo zakotveno v ústavním pořádku ČR.

Dlouhodobě tvrdím, že je nezbytné, aby lidem, kteří splní přesně stanovené (a velmi náročné podmínky) zůstala legální možnost obrany. Nemohou stát před potencionálními násilníky s holýma rukama! I kdyby se tím podařilo zachránit jediný život, má to smysl.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama